Christy Clark as opposed to resigning so just like quality
Chronicler along with Bridgeport data file corruption error passes away
Chubb unveilings newbie present approach due to techniques small businesses in england and wales and ireland in europe
Chudzinski able lead cleveland brown colours
Chum jones is used up when 82
Chunhua Shen
Churchill Orwell
Ciara mocks romantic endeavors
Cigarette smoking tales
Cillian O'Connor scratches rrn the departure with bring in every single one
Güzelliğinizi keşfedin
Biliyoruz, siz bunu hak ediyorsunuz

Kaş Tasarımı

Bakış, her yanıyla çok önemlidir ve bakışımızı en anlamlı kılan kaşlarımızdır. Gözlerimize layık oldukları özeni gösterirken aynı özeni kaşlarımıza da göstermeyi ihmal etmeyelim.

25 yıldır kaş tasarımı yapıyoruz. Kaşlara şekil vermekten ve yüze ifade kazandırmaktan keyif alıyoruz. En önemlisi de mutlu yüzler. Kaşlarına şekil verdiğimiz insanların mutlu yüzlerini görmek bizler için gerçekten keyifli bir deneyim. Düşünsenize bu, her gün mutlu ve gülümseyen, kendinden memnun insanlar görmek demek…

En sık rastladığımız problem ise, şekli bozulmuş kaşlar. Kadınlar kaşlarını doğru dizayn ettirememekten muzdaripler. Edindikleri deneyimlerle mutsuz olmuşlar ve ne yapmaları gerektiğini de bilememişler.

Kaşlar yüzün ifadesini olumlu ya da olumsuz değiştirir ve zaman içerisinde yanlış yapılan kaş alımlarıyla kaşlarımız azalır. Yüze anlam katan, ifadeyi sertleştirmeyen ve bozmayan şekiller tavsiye ediyoruz. Herkese kalın kaş ya da herkese ince kaş yakışmaz. Hepimizin kaş yapısı farklıdır. Birine kavis uygunken ve yakışırken bir diğerine yakışmayabilir. Kaşlara şekil vermek için estetik bir bakış açısına sahip olmak gerekiyor. Bu yıl doğal kalın ve kalkık kaşlar moda. Daha önce de belirttiğimiz gibi herkesin kaş yapısı farklı ve yakışanı da farklı. Önerimiz, kaşın yapısını bozmadan, orta kısmı çok açmadan, uçlara doğru daha kalkık bir model kullanmanız yönünde olacaktır.

Düzgün yüz hatlarına sahip olmak, kaşlarımızın, gözlerimizle uyum içinde olduğunu göstermez. Kaşlarımızın biçimi yüz şeklimize göre önem kazanır ve kaşlar, yüzümüzün ifadesini ciddi anlamda değiştiren en önemli unsurdur. Kaşlarımıza şekil verirken daha özenli davranmamız bizler için önemli. Kişiliğimizin ifadesi, yüzümüzün ifadesiyle algılanır. Kaşlarımız ise bu yüzden çok önemlidir. Çünkü onlar yüz ifademizin kişiliğidir.

TOP