Teaching Your Kids To Like Football
Deciding If You Should Display The Baseball Cards In Your Collection
Touchdown Football Party
All About The Baseball Jersey
Fan's Secrets For Buying Nfl Team Jerseys
Paintball Equipment, Terrain, And Game Playing
Mlb Jerseys - What To Look When Selecting A Jersey For You
The Clay Matthews Retro Alternate Jersey Further My Love For This Nfl
Mlb Jerseys: Buy Conducted Next Season
Dog Clothes For The Teachers Or Sports Fan

El, ayak ve
tırnak bakımınız için doğal yöntemler

Manikür ve Pedikür

Manikür bazı özel araçlar kullanılarak ellerimize yapılan bakımdır. Pedikürse aynı şekilde ellere uygulanan bakımın ayaklara uygulanmasıdır. Tırnaklar, uygulanan bakımın ana noktasıdır.

Gerçekten bakımlı ellere mi sahipsiniz?

El ve ayaklarımıza nemlendirici sürülmesi ya da kısa bir masaj uygulanması bakımlı ellere sahip olduğumuz anlamına gelmez. Bu tabi ki bakım işlemlerinin oldukça önemli bir parçasıdır ancak tek başına yeterli değildir. Bunun nedeni tırnakların el ve ayaklarımızın ana noktası olmasıyla ilgisi vardır.

Bakımsız ve dikkatsiz uzamış ya da kesilmiş tırnaklar her zaman el ve ayaklarınızın bakımsız görünmesine sebep olacaktır. Aynı şekilde tırnak yeme alışkanlığına sahip kişilerde de aynı sorun görülecektir. Ayak ve El bakımına önem veriyorsanız Ankara'daki güzellik merkezimizden hemen randevu alın.

Manikür ve Pedikürün en önemli aşamalarından biri ve son aşama olarak uygulanan aşamalarından biri oje sürme aşamasıdır. Bakımlı el ve ayaklara sahip olmak istiyorsanız sezonun moda olan renkleriyle tırnaklarınızı renklendirebilir ve giydiğiniz kıyafetlerle uyumlu bir hava yaratabilirsiniz.

Peki kırılan ya da ayrılan tırnaklarınızı kuvvetlendirmek için ne yapmalısınız?

Çoğumuz buna kalsiyum eksikliğinin, ya da düzensiz beslenmenin neden olduğunu sanırız. Fakat bunun esas nedeni kuru tırnaklardır. Kırılan tırnaklar için en iyi çözüm, yağlar ve losyonlarla onlara iyi bir bakım sağlamaktır.

TOP