medikal pedikür

İnsan ayağının, hayatın omurgasını teşkil eden yürüme ve ayakta durabilme için yaratılan bu müstesna organın görevini başarabilmesi için aynı itina ve dikkatle bakım ve tutumunun yapılması gereklidir. Randevu almak ve size en uygun bakımı keşfetmek istiyorsanız tıklayın.

Batık Tırnak Tedavi Merkezi

Kuru sistemde ayak suya sokulmadan bakım makinesine takılan frezelerle bakım işlemi uygulanır. İşleme başlarken tüm ayak dezenfekte edilir, doğru tırnak kesimi yapılır, deri kalınlaşmaları, nasırlar temizlenir, kalınlaşmış tırnaklar inceltilir. Tırnak kanalları yapısına zarar vermeden ölü hücrelerden arındırılır. Dezenfekte işleminden sonra ayak kremleriyle ayak masajı yapılarak bakım sonlandırılır. Ayrıca Batık Tırnak tedavi merkezi olarak 'da hizmet veren güzellik merkezimiz'de Batık Tırnak ağrısına çözüm bulamayan birçok danışanımıza çözüm sunmaktayız.

Medikal ayak bakımı yalnızca görüntü güzelliği için değil ayak sağlığınız içinde çok önemlidir. Ankara'da bulunan güzellik salonlarımızda ayaklarınız için en uygun bakım yöntemleri için randevu alabilirsiniz.

Diyabet hastaları ayaklarına en çok dikkat etmesi gereken kişilerdir. Diyabetik ayak bakımı konusunda eğitimli kişiler tarafından uygulanması gereken bir bakımdır.

Düzenli ve doğru bakım uygulanması çok önemlidir. Hatalı yapılan işlem ya da ihmal edilen küçük problemler ciddi sorunlara yol açabilir.

Nasırlar derinin belli bir bölümünün mekanik baskı altında kalınarak kalınlaşması olarak tanımlanır. Ayak tabanında parmak üstü ve aralarında, topuklarda, epidermisin üstüne doğru yükselerek yada altına doğru huni şeklinde derinleşen acılı nasırlar olabilir. Düzenli olarak yapılan bakımlar ile nasırlarda düzelme görülür.

Mantarlı kalınlaşmış tırnak bakımının klasik makaslarla kesmek çok zordur. Medikal ayak bakımı ile tırnak kalınlıkları inceltilir, doğru kesim yapılır ve doktorun tavsiye ettiği ilaç sürülerek tırnağın daha derinlerine nüfuz etmesi sağlanarak tedavinin süresi kısaltılır.

Batık tırnakların oluşumu genetik olduğu gibi yanlış seçilen ayakkabılardan, bilinçsiz pedikürlerden, hamilelik ve kilo alarak vücutta oluşan ödemden yada tırnak mantarları neden ile oluşan deformasyonlardan kaynaklanabilir.

Kuru sistemde ayak bakım makinesi ile farklı uç ve frezelerle bakım işlemi uygulanır. Soruna göre belli aralarla yapılan bakım bu sorunlarınızı en aza indirir veya tamamen iyileşmesi de mümkündür.

RANDEVU FORMU


Made with ♥ by tbtcreative.com © 2020 / helenaguzellik.com Tüm Hakları Saklıdır.

helenaguzellik.com web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP