kaş tasarımı

Yüz ifademizin temel karakterini oluşturan kaşlarınız için en iyi tasarım galerisine gözatın. Etlik ve Tunalı'da Kalıcı Erkek ve Bayan Kaş Tasarımı Randevusu almak ve size en uygun kaş tasarımını keşfetmek istiyorsanız hemen arayın.

Microblading Tunalı Ankara Kaş Tasarım Merkezi

Kaş Tasarımı Bakış, her yanıyla çok önemlidir ve bakışımızı en anlamlı kılan kaşlarımızdır. Gözlerimize layık oldukları özeni gösterirken aynı özeni kaşlarımıza da göstermeyi ihmal etmeyelim.

25 yıldır erkek, bayan gözetmeksizin kaş tasarımı yapıyoruz. Kaşlara şekil vermekten ve yüze ifade kazandırmaktan keyif alıyoruz. En önemlisi de mutlu yüzler. Kaşlarına şekil verdiğimiz insanların mutlu yüzlerini görmek bizler için gerçekten keyifli bir deneyim. Düşünsenize bu, her gün mutlu ve gülümseyen, kendinden memnun insanlar görmek demek…

En sık rastladığımız problem ise, şekli bozulmuş kaşlar.

Kadınlar kaşlarını doğru dizayn ettirememekten muzdaripler. Edindikleri deneyimlerle mutsuz olmuşlar ve ne yapmaları gerektiğini de bilememişler.

Phibrows Kaş Tasarım Uzmanı Ankara

Kaşlar yüzün ifadesini olumlu ya da olumsuz değiştirir ve zaman içerisinde yanlış yapılan kaş alımlarıyla kaşlarımız azalır. Yüze anlam katan, ifadeyi sertleştirmeyen ve bozmayan şekiller tavsiye ediyoruz. Herkese kalın kaş ya da herkese ince kaş yakışmaz. Hepimizin kaş yapısı farklıdır. Birine kavis uygunken ve yakışırken bir diğerine yakışmayabilir.

Kaşlara şekil vermek için estetik bir bakış açısına sahip olmak gerekiyor. Bu yıl doğal kalın ve kalkık kaşlar moda. Daha önce de belirttiğimiz gibi herkesin kaş yapısı farklı ve yakışanı da farklı. Önerimiz, kaşın yapısını bozmadan, orta kısmı çok açmadan, uçlara doğru daha kalkık bir model kullanmanız yönünde olacaktır.

Düzgün yüz hatlarına sahip olmak, kaşlarınızın, gözlerimizle uyum içinde olduğunu göstermez. Kaşlarınızın biçimi yüz şeklimize göre önem kazanır ve kaşlar, yüzümüzün ifadesini ciddi anlamda değiştiren en önemli unsurdur. Kaşlarınıza şekil verirken daha özenli davranmamız bizler için önemli.

Kişiliğimizin ifadesi, yüzümüzün ifadesiyle algılanır. Kaşlarımız ise bu yüzden çok önemlidir.

Çünkü onlar yüz ifademizin kişiliğidir.

Ankara Tunalı Kaş Tasarım Merkezi

RANDEVU FORMU


Made with ♥ by tbtcreative.com © 2020 / helenaguzellik.com Tüm Hakları Saklıdır.

helenaguzellik.com web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP