erkek kaş tasarım

Erkek adam kaşmı aldırır tabusu çoktan yıkıldı. Tunalı Ankara 'da Tangül Kaş Tasarım Kalıcı Erkek Kaş Tasarım uygulamaları yapmaktadır. Randevusu almak ve size en uygun kaş tasarımını keşfetmek istiyorsanız hemen arayın.

Ankara Erkek Kaş Tasarım

Erkek adam kaş mı aldırır tabusu çoktan yıkıldı kaşlar yüzün ifadesini değiştiren önemli bir unsur, yüze olumsuzluk katıp kişiyi mutsuz ediyorsa eğer,bunun tabusumu olur. kaşını beğenmeyen, çeşitli nedenlerden dolayı kaş problemi yaşayan erkeklerin gösterdiği ilgi hızla artmaya başladı.

Kimler Taş Tasarım Yaptırabilir?

Seyrek kaşlı, Kalın kaşlı, Düşük kaşlı, Yara izi, Yanıklar vs ile ilgili oluşan kaş problemleri yüz orantısını bozabiliyor bunlara çözüm olarak kaş alımı, microblayding ve epilasyon uygulamalarımızla sizlere yardımcı olabiliyoruz. Ve erkekler tablarını yıktı iyi ve bakımlı görünmenin keyfini yaşıyorlar bizde onlara hizmet vermekten mutlu oluyoruz. Ankara Tunalı 'da hizmet veren güzellik merkezimiz de kaş tasarım uzmanı Tangül Berber tarafından kaşlarınız şekillendirilmektedir.
Bir çok erkeğin kaş bakımı ve kaş alma konusunda hassas hatta karşı olduğunu biliyoruz. ancak erkeklerinde bakıma ve iyi gözükmeye ihtiyaçları vardır. Kaşların doğal görünümünü bozmadan tasarlamak mümkün. Erkek kaşı almak hassasiyet gerektirir. İnce ve kavisli olmamalı kaşlarınızın alındığı belli olmadan temiz ve aydınlık bir ifade olmalı. Yüze kirli ve dağınık ifade veren kaşlar temizlenmeli kaş uzunluğu gözden geçirilmeli. Amacımıza doğal temiz ve bakımlı ifadeler yaratmak. Erkeklerin kadınlar gibi kaş alabilme yetenekleri yoktur . Kaş alayım derken göz çıkarabilir . Bu yüzden bir bilene danışmanızı tavsiye ederiz. Kalın hacimli yoğun kaş fırça formunda kaş düşük göz kapağı tek kaş adı verilen kaşlardan kurtulmak için randevu alabilirsiniz.

Tunalı Kaş Tasarım Merkezi

RANDEVU FORMU


Made with ♥ by tbtcreative.com © 2020 / helenaguzellik.com Tüm Hakları Saklıdır.

helenaguzellik.com web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP