Cilt Bakımı

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Ankara'da Cilt Bakım Randevu almak ve size en uygun cilt bakımını keşfetmek istiyorsanız tıklayın.

Ankara Cilt Bakım Merkezi

Cilt bakımı yaklaşık bir saat sürer, temizleme, peeling, ozon, oksijen, radyo frekans, ultrasonla serum yedirme, yüz masajı ve maskeleme işlemi uygulanır. Bu uygulamalar ile cilt temizlenir, tıkalı gözenekler açılır,kan dolaşımı hızlandırılır,cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır; ve bu güzel maskelerle bakıma devam edilir. Ankara 'da en iyi cilt bakım merkezlerinden olan Helena Güzellik Tunalı ve Etlik şubelerinde hem Kadın hem Erkekler için cilt bakım uygulamaları yapmaktadır.

Cilt yaşı her zaman esas yaşımızla doğru orantılı olmayabilir.

Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Cilt bakımında yaş sınırı yoktur. Cildimizin kirlendiğini hissettiğimizde bakım yaptırabiliriz.

Cilt Bakımı Yaparken;

Cilt bakımı yaparken doğru ürün seçimi çok önemlidir. Bakıma başlamadan önce kapsamlı bir cilt analizi yaptırarak hangi ürün grubunun kullanılması gerektiğine karar vermek gerekir. Böylece yağ, nem ve elastikiyet oranı göz önünde bulundurularak cildin yağlı, kuru, normal olgun ya da hassas olduğuna karar verilebilir. Cilt yaşı her zaman esas yaşımızla doğru orantılı olmayabilir.

Sağlıklı bir cilt bakımı yaklaşık bir saat sürer ve bu süre içinde sıra ile süt ve tonik ile temizleme, peeling, ozon artı buhar, serum ve ampul emilimi yüz masajı, maske, yüksek frekans ve kremleme işlemi uygulanır. Bu uygulamalar ile cilt temizlenir,tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır, cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır; nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar.

Cilt bakımı yaparken yaşa ve cilde göre doğru ürün kullanılması gerekir. Bu yüzden sivilce, akne, leke ve kırışıklık bakımlarında cerrahi müdahale uygulamadan ve kimyasal peeling işlemi yapılmadan, deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden son derece başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

 1. Süpersonik  jet akımlarla serum fizyolojik ve oksijeni cildinize uygular.
 2. Gözenekler açılır.
 3. Ciltte mikro dolaşım imkanı sağlar.
 4. Cilt düzeyine peeling yapar.
 5. Bakım sonunda, cilt olduğundan daha canlı parlak bir görüntüye sahip olur.
Basınclı hava ve serum fizyoloji birleştirilip cilt yüzeyinde mekanik peeling yaparak destekleyici serumların cilt yüzeyine ve alt katmanlarına geçişini sağlar. Aynı zamanda mikro masaj yaparak ciltte kan dolaşımını hızlandırır ve ölü deri hücrenin atımını sağlar.
 • Güneş ve yaşlılık lekeleri
 • kırışıklık,
 • aktif akneler,
 • akne izleri

Cilt nemlendirilmesinde kullanılan bir sistemdir.

Jetpeel uygulaması hangi bölgelerde kullanılır?

 • Yüz boyun ve dekoltede,
 • Saç bakımında
 • Vücudumuzda peeling yapmak, nemlemdirmek istediğimiz her bölgede kullanabiliriz.

Jetpeel bakımı ile cildiniz derinden güçlenir, ağrısız ve keyifli bir işlemdir.

RANDEVU FORMU


HYDRAGOLD BAKIM

HYDRAGOLD tüm kadınların beklentisi olan anında güzellik, bakım ve değişime yeni teknoloji ile cevap veren kompakt bir cihazdır.

Hidro sıvı basınçlı vakum ünitesi cildi derinlemesine temizleyip, kir ve siyah noktalardan arındırırken, oksijen canlanmayı ve yenilenmeyi sağlar.

Ultrasound yaptığı mikro masajla yaşlanma belirtilerini net şekilde geciktirir.

Hydragold, bakım uygulamalarının yanısıra ciltteki sarkmalar, kırışıklıklar, lekeler gibi istenmeyen problemlere de gelişmiş radyo frekans başlığının ürettiği yüksek frekans dalgaları ile yanıt verebilmektedir.

HIFUGOLD

Hifu.non-invazif uygulamaya dayalı olmasından dolayı, cilt yüzeyine zarar vermeksizin, hedeflenen bölgede termal hasar oluşturma amaçlı geliştirilmiş en son teknolojidir.

Ses dalgaları kullanılarak cildin alt katmanlarındaki kolojen üretiminin uyarımı sayesinde germe ve sıkılaşma da en etkin sonuçlar elde edilebilir.

Uygulama sonrasında yenilenme süreci hemen başlar.

İlk anda dahi pozitif etkiler görülür fakat bu etki geçicidir.Gerçek sonuçlar 30 gün sonrasında belirgin hale gelir.

90 günün sonunda ise maximum seviye ye ulaşır.

Made with ♥ by tbtcreative.com © 2020 / helenaguzellik.com Tüm Hakları Saklıdır.

helenaguzellik.com web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP