bölgesel zayıflama

Helena Güzellik Merkezinde sizlere Radyo Frekansı, Ozon Sauna, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, G-5 ile zayıflama yöntemleri sunmaktayız. Randevu almak ve size en uygun hizmeti keşfetmek istiyorsanız tıklayın.

Diyet ve spor ile elde edilen zayıflamanın, bölgesel incelmeye yansıması daha uzun zaman alır. Çünkü zarflanmış yağ hücrelerinde, kan dolaşımı zayıftır. Bu nedenle bölgesel yağlar, genel zayıflamanın ileri aşamalarında yağ hücre sayısını azalttığı için elde edilen incelme uzun vadelidir. Kırılan yağlar, besinlerden emilen yağ gibi, dokudan emilerek kullanılır. Vücut kendi yağını kullanmaya başladığı için, işlem sonrası dönemde iştahta azalma görülür.

Fazla kilolardan kurtulmak için uygun diyet, egzersiz ve düzenli bir yaşam şarttır. Ancak bu şartları yerine getiren kişilerde bile kaybolmayan inatçı yağ birikimleri olabilir. Kadınlarda daha çok basen, kalça bölgesi ve uyluk iç yüzlerde, erkeklerde ise karın ve bel bölgelerinde yağlanma görülür.

Helena Güzellik Merkezinde sizlere Radyo Frekansı, Ozon Sauna, Lenf Drenaj ve Pasif Jimnastik, G-5 zayıflama yöntemleri sunmaktayız.

G5 Nedir?

Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.

G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. G5 masajı özellikle pasif jimnastik öncesinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlar.

G5 masajı tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça, üst bacak, kol bölgelerinde ve selülitle mücadelede daha etkili sonuçlar vermektedir.

Kullanım Alanları

  • Selülit Bakımı
  • Vücut sıkılaştırıcı ve şekillendirici bakımlar
  • Soğuk ve sıcak masaj
  • Ödemin dağıtılması ve laktik asidin azaltılması
  • Kan sirkülasyonunun hızlandırılması
  • Kas kasılmalarının giderilmesi
  • Kemik yoğunluğunun arttırılması

G5 masajı nasıl yapılır?

G5 masajı, konusunda ve bölgesel zayıflamada eğitimli kişiler tarafından kişilerin vücut özelliklerine göre 20’şer dakikalık 5 ila 10 seans olarak yapılır. Uygulamayı yapan eğitimli kişiler, masaj yapılacak bölgeye cihazla titreşim verir ve kuvvetli itme uygular. Bu titreşim ve itme kuvveti yağların yakılmasını sağlar. Uygulama sonunda zayıflama, toparlama ve selülit problemlerinde çözülme görülür.

G5 masajı; problemlerin fazlalığına göre, kişiyi daha kısa sürede mutlu etmek için diğer zayıflama ve sıkılaştırma cihazları ile destek yapılarak da uygulanabilir. Merkezimizde Lenf Drenaj cihazı bu konuda destek sağlar.

Made with ♥ SEO by UfukOz © 2023 / helenaguzellik.com Tüm Hakları Saklıdır.

helenaguzellik.com web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP