Medikal Ayak Bakımı

Manikür bazı özel araçlar kullanılarak ellerimize yapılan bakımdır. Pedikürse aynı şekilde ellere uygulanan bakımın ayaklara uygulanmasıdır. Tırnaklar, uygulanan bakımın ana noktasıdır. Ankara'da Manikür ve Pedikür Randevusu almak ve size en uygun bakımı keşfetmek istiyorsanız tıklayın.

Medikal Ayak ve El Bakımı

Gerçekten bakımlı ellere mi sahipsiniz?

El ve ayaklarımıza nemlendirici sürülmesi ya da kısa bir masaj uygulanması bakımlı ellere sahip olduğumuz anlamına gelmez. Bu tabi ki bakım işlemlerinin oldukça önemli bir parçasıdır ancak tek başına yeterli değildir. Bunun nedeni tırnakların el ve ayaklarımızın ana noktası olmasıyla ilgisi vardır.

Bakımsız ve dikkatsiz uzamış ya da kesilmiş tırnaklar her zaman el ve ayaklarınızın bakımsız görünmesine sebep olacaktır. Aynı şekilde tırnak yeme alışkanlığına sahip kişilerde de aynı sorun görülecektir.

Ayak ve El bakımına önem veriyorsanız Ankara'daki güzellik merkezimizden hemen randevu alın.

Manikür ve Pedikürün en önemli aşamalarından biri ve son aşama olarak uygulanan aşamalarından biri oje sürme aşamasıdır. Bakımlı el ve ayaklara sahip olmak istiyorsanız sezonun moda olan renkleriyle tırnaklarınızı renklendirebilir ve giydiğiniz kıyafetlerle uyumlu bir hava yaratabilirsiniz.

Peki kırılan ya da ayrılan tırnaklarınızı kuvvetlendirmek için ne yapmalısınız?

Çoğumuz buna kalsiyum eksikliğinin, ya da düzensiz beslenmenin neden olduğunu sanırız. Fakat bunun esas nedeni kuru tırnaklardır. Kırılan tırnaklar için en iyi çözüm, yağlar ve losyonlarla onlara iyi bir bakım sağlamaktır.


What is medical foot care?

A dry treatment method without any water..

The special extensions and caps of the polishing machine serve for individual treatment and we make sure your feet get exactly what they need.

If you suffer from ingrown toe nails, corns or callus, hard or dry skin, or if you need a preventive foot care with this method you will be in experienced hands. The right cutting, filing and of course disinfection of nails will be carefully done and your feet will finally be spoiled with a foot massage.


Medizinische Fusspflege!

Eine trockene Behandlungsmethode ohne Wasser..

Die speziellen Aufsätze des Gerätes dienen zu einer individuellen Behandlung und wir sorgen dafür, dass Ihre Füsse genau die Pflege erhalten die Ihnen zusteht.

Wenn Sie unter Eingewachsenen Fussnägeln, Hühneraugen oder Hornhaut leiden, oder eine vorbeugende Fusspflege benötigen sind Sie bei uns in guten Händen. Das richtige kürzen, schleifen und selbstverständlich die Desinfektion der Nägel werden sorgfältig ausgeübt und schliesslich wird die Behandlung mit einer Fussmassage verwöhnt.

RANDEVU FORMU


Made with ♥ by tbtcreative.com © 2020 / helenaguzellik.com Tüm Hakları Saklıdır.

helenaguzellik.com web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP