http://www.thesaucysoutherner.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://www.onecallofwyoming.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://u2interference.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://katescreativespace.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://toronto-chinatown.info/?s=http://www.learningwarereviews.com http://stephenmitchellbooks.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://unionleaguecafe.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://versique.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://screensavers.com/?s=http://www.learningwarereviews.com http://centerforschoolchange.org/?s=http://www.learningwarereviews.com

Merhaba!

Güzel görünmenin sırlarına ortak olmaya hazırsanız
bizimle tanışabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj

Vakit sorunu olanlar, makyaj yapmaktan hoşlanmayanlar, makyaj yapmayı başaramayanlar, hassas, alerjik gözlere ve cilde sahip kişiler, lens, gözlük kullananlar, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, devamlı bakımlı ve iyi görünmek isteyenler...

Kalıcı makyaj, dövme uygulamasından farklıdır.

Kalıcı Makyaj, cildinizin rengini implante etme sanatıdır. Kalıcı makyaj diğer adıyla “mikro-pigment uygulaması” steril ve tek kullanımlık bir iğne yardımıyla natürel ve mineral içerikli boyaların derinin altına yerleştirilmesi işlemidir. Kullanılan pigmentler, bitkisel kaynaklı ve organik boyalar olup kesinlikle yan etki yapmaz. Kalıcı makyaj için kullanılmakta olan boyalar yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez.

Kalıcı makyaj uygulaması sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda, kirpik diplerinde kirpiklerin gür ve doğal görünmesine, cilt renginizle uyumlu olanaklar yaratılabilir.

Kalıcı Makyaj çatlaklar, doğum lekeleri, çiller, yaşlılık lekeleri ve düzensiz cilt renklenmeleri gibi bazı küçük kusurları kapatılabilir veya biçim bozuklukları giderilebilir. En büyük avantajlarından birisi de makyaj tazeleme, yenileme gibi dertleri ortadan kaldırmakta olup, zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

Kalıcı Makyaj ile dövme zaman zaman birbirine karıştırılabilmektedir. Kalıcı makyajı daha çok kozmetik-dövme olarak düşünebiliriz. Kalıcı Makyaj ile kaş, göz ve dudaklarda kendi cilt rengimiz ile uyumlu sonuçlar alabileceğimiz gibi ciltteki ufak kusurları da örtebiliriz. Şekil bozukluğu kusurlarının üstesinden gelinebilir. Kalıcı makyaj ile düzgün bir cilt, bakımlı ve genç bir görünüşe sahip olmak elinizde.

TOP