kalıcı makyaj

Vakit sorunu olanlar, makyaj yapmaktan hoşlanmayanlar, makyaj yapmayı başaramayanlar, hassas, alerjik gözlere ve cilde sahip kişiler, lens, gözlük kullananlar, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, devamlı bakımlı ve iyi görünmek isteyenler. Randevu almak ve size en uygun kalıcı makyaj tasarımını keşfetmek istiyorsanız tıklayın.

Kalıcı Makyaj, cildinizin rengini implante etme sanatıdır. Kalıcı makyaj diğer adıyla “mikro-pigment uygulaması” steril ve tek kullanımlık bir iğne yardımıyla natürel ve mineral içerikli boyaların derinin altına yerleştirilmesi işlemidir. Kullanılan pigmentler, bitkisel kaynaklı ve organik boyalar olup kesinlikle yan etki yapmaz.

Kalıcı makyaj için kullanılmakta olan boyalar yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez.

Kalıcı makyaj uygulaması sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda, kirpik diplerinde kirpiklerin gür ve doğal görünmesine, cilt renginizle uyumlu olanaklar yaratılabilir.

Kalıcı Makyaj çatlaklar, doğum lekeleri, çiller, yaşlılık lekeleri ve düzensiz cilt renklenmeleri gibi bazı küçük kusurları kapatılabilir veya biçim bozuklukları giderilebilir. En büyük avantajlarından birisi de makyaj tazeleme, yenileme gibi dertleri ortadan kaldırmakta olup, zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

Kalıcı Makyaj ile dövme zaman zaman birbirine karıştırılabilmektedir.

Kalıcı makyajı daha çok kozmetik-dövme olarak düşünebiliriz. Kalıcı Makyaj ile kaş, göz ve dudaklarda kendi cilt rengimiz ile uyumlu sonuçlar alabileceğimiz gibi ciltteki ufak kusurları da örtebiliriz.

Şekil bozukluğu kusurlarının üstesinden gelinebilir. Kalıcı makyaj ile düzgün bir cilt, bakımlı ve genç bir görünüşe sahip olmak elinizde.


Kaşlarımız kadın ya da erkek farketmeksizin önemlidir. Düzgünse mutlu oluruz. Uzunca yıllardır kaş tasarım yapıyoruz. Önceki yıllarda ince kaşlar modaydı, artık daha naturel ve doğal kaşlar moda. Beslenmeyle ya da yanlış alımlarla ilgili olarak kaşlar azalıyor. Kaş küsermiş derler ya evet kaşlar küsüyor. Amacımız doğal formunda kaşları şekillendirmek ancak yeterli kaş yoksa microblading ile kaşı şekillendirmeyi öneriyoruz.

Microblading nedir?

Japon tekniği ile yapılan kaş çizme metodudur. Kaş nakışı olarak da bilinir. Tek kullanımlık microblading aparatıyla kaş kıllarına özdeş kıllar çizerek derinin altına boya işlenmesi işlemidir. Sonuç son derece doğal, kendi kaşınızdan ayırt edemeyeceğiniz kaşlar. Uygulanan boyalar doğal bitki köklerinden elde edilmektedir, kimyasal madde içermez ve lisanslıdır.

Kimlere uygulanmaz?

  • Şeker hastalarına
  • Kanama ve pıhtılaşma sorunu olan kişilere
  • Hamilelere

Microblading uygulamasının kalıcılığı nasıldır?

  • Cilt yapısına göre farklılık gösterir.
  • 8 ay 1.5 yıl arası değişmektedir.
  • Yağlı ciltlerde kalıcılığı daha azdır.

Nelere dikkat etmeliyiz?

  • Uygulamayı yapan kişi microblading eğitimi almış olmalıdır.
  • Yanlış uygulama kötü sonuçlar doğurabilir.
  • Kullanılan boyalar kişinin saç, ten ve göz rengine uygun olmalıdır.
  • Kişinin yüz yapısına ve tarzına uygun çizim yapılmalıdır

RANDEVU FORMU


E-BÜLTEN ABONELİĞİ

helenaguzellik.com üzerinden haftalık güncelleme özeti almak isterseniz e-posta adresinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

HELENA GÜZELLİK - ETLİK
Gn. Dr. Tevfik Sağlam cad. 76/4
Etlik, Ankara

+90 312 325 2 444
etlik@helenaguzellik.com

HELENA GÜZELLİK - TUNALI
Tunalı Hilmi cad 82A/6
Çankaya / Ankara

+90 312 467 60 71
tunali@helenaguzellik.com

Made with ♥ by tbtcreative.com © 2018 helenaguzellik.com All rights reserved.

ÜST