Helena Güzellik Merkezi

Helena güzellik olarak 1991 yılında başladığımız güzellik serüvenimizi 32 yıldır sürdürmekteyiz. Bir aile kuruluşu olarak başladık ve öylede devam etmekteyiz. Bu süreçte müşteri beklentileri doğrultusunda kendimizi sürekli geliştirerek yeniledik. Güzellik ve bakım alanında ki ihtiyaçları doğru bir analiz ile tespit edip müşteri memnuniyetini esas aldık. Böylece tüm müşterilerimizle yaşam boyu sürecek bir ilişki kurduk.

Hedefimiz her zaman insanları yeniliğe ve güzelliğe taşıyacak tüm bakım ve güzellik planlarının mimarı olmak ve bu güzellikleri sizler ile buluşturmak.

Helena ailesi olarak hepinize güzellikler dileriz.

Güzelliğin en iyi iksiri bu yolda adım atmaktır. Unutmayın, güzele bakmanın sevap sayılması için önce güzel olmak gerekir!

Helena hepinize güzellikler diler…

Misyonumuz

Helena Güzellik Salonu, kadınlar için güzellik, bakım ve yenilenmeyi, seçkin ve kaliteli olanaklarla geliştirip sunarken, kadınları güncel teknolojinin olanaklarıyla da tanıştırır. Kadınların mutluluklarını önceleyerek, konforlu bakım ve güzellik hizmetlerini öne çıkarır.

Bakım ve güzelliği kadınlar için sürdürülebilir bir fayda haline getirirken kadınlar için değer yaratır. Çözüm odaklı çalışarak müşterilerine en güvenli çözümleri üretir. Güzellik ve Bakım alanındaki ihtiyaçları, doğru bir analizle tespit eder ve müşteri memnuniyetini esas alır. Böylece Helena Güzellik Salonu, tüm müşterileriyle yaşam boyu sürecek bir ilişki kurar.

Müşteri beklentileri doğrultusunda kendini sürekli geliştirerek yeniler. Konforlu bakım ve güzellik hizmetleriyle kadınları buluşturur. Kendi faaliyet alanında hizmet veren kuruluşlara öncü olmayı hedefler.

 • Helena Güzellik Salonu, kadınların hem kendileri hem de çevreleri için en iyi marka ve hizmetlerle tanışmasına öncülük eder!
 • Helena Güzellik Salonu, kadınların daha iyi hissetmelerine, daha iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardım eder!
 • Helena Güzellik Salonu, küçücük dokunuşları büyük mutluluklara çevirerek ilham verir!
 • Helena Güzellik Salonu, yaptığı her işi dürüstlük ve bütünlük odaklı yapar!
 • Helena Güzellik Salonu, müşterilerine sunduğu tüm hizmetleri en kaliteli, en uygun fiyatla ve en keyif alacak şekilde sunar!
 • Helana Güzellik Salonu, hem müşterilerinin hem çalışanlarının hayatında fayda ve değer üretir!

Vizyonumuz

Güzellik ve Bakım alanına giren tüm konularda, günümüz teknolojisinin ve bilgisinin sağladığı her türlü yöntem ve cihazları kullanarak kendimizi geliştirmek, girişimci ve yenilikçi bir kuruluş olmak, faaliyet gösterdiğimiz alanda ilk tercih edilen marka haline gelerek en seçkin hizmetleri sunmak vizyonumuzun temelini oluşturur.

Hedeflerimiz

İnsanları yeniliğe ve güzelliğe taşıyacak tüm bakım ve güzellik planlarının mimarı olmak. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetler sunmak. Müşteri ve ekibimize değer katarak onların memnuniyetini sağlamak. Sürekli artan müşteri memnuniyeti ve müşteri sayısıyla büyümek ve değerini artıran bir kuruluş olmak. Faaliyet gösterdiği alanlarda teknolojik yeniliklerle sürekli gelişmek.

Değerlerimiz

Güvenli hizmet sunmak Müşteri ilişkilerinde dürüstlük, Sorunların yaratıcı çözümleri, İnsan sevgisi ve saygısı, İlkeli davranarak ve sorumluluk duyarak teknolojik yenilenme, Ekip sorumluluğu, Kullanılan yol ve yöntemler konusunda müşteriyle şeffaf bir ilişki, İş ve Meslek etiğine bağlılık

Hizmet Politikamız

 • Müşterilerin beklentileri doğrultusunda geri bildirimleri izleyerek müşteri memnuniyetini sağlayacak yenilik ve değişiklikleri yaparız.
 • Müşteriler ve çalışanlarla kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurarız.
 • Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinden ve taahhüdünden ödün vermeden, etkinliğimizi ve verimliliğimizi artıracak yöntem ve programları belirleyerek en kısa zamanda uygularız.
 • Teknolojik yenilikleri sürekli izler ve gerekli kaynağı ayırırız.
 • Sektörle ilgili tüm yasal ve diğer koşullara uyarak faaliyetlerimizi yerine getiririz.

Vakit sorunu olanlar, makyaj yapmaktan hoşlanmayanlar, makyaj yapmayı başaramayanlar, hassas, alerjik gözlere ve cilde sahip kişiler, lens, gözlük kullananlar, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, devamlı bakımlı ve iyi görünmek isteyenler...

İfademizin en temel karakteristiğini oluşturan kaşlarımız düzgün bir formda mı? Rengi, gürlüğü, şekli, kavisi yerinde mi? Kaşlarınızla ilgili her türlü arzunuz için Helena’ya başvurabilirsiniz.

Manikür bazı özel araçlar kullanılarak ellerimize yapılan bakımdır. Pedikürse aynı şekilde ellere uygulanan bakımın ayaklara uygulanmasıdır. Tırnaklar, uygulanan bakımın ana noktasıdır.

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır.

İnsan ayağının, hayatın omurgasını teşkil eden yürüme ve ayakta durabilme için yaratılan bu müstesna organın görevini başarabilmesi için aynı itina ve dikkatle bakım ve tutumunun yapılması gereklidir.

Fazla kilolardan kurtulmak için uygun diyet, egzersiz ve düzenli bir yaşam şarttır. Ancak bu şartları yerine getiren kişilerde bile kaybolmayan inatçı yağ birikimleri olabilir. Kadınlarda daha çok basen, kalça bölgesi ve uyluk iç yüzlerde, erkeklerde ise karın ve bel bölgelerinde yağlanma görülür.

RANDEVU ALIN

Tüm uygulamalarımızla ücretsiz tanışmak için hızlı form yoluyla hemen randevu alabilirsiniz.

Made with ♥ SEO by UfukOz © 2023 / helenaguzellik.com Tüm Hakları Saklıdır.

helenaguzellik.com web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP