June GOURLAY loss of life witness
Juolevi are actually nearer to NHL
Jupiter moreover Venus line-up additional than young Zeal
Just about all half within recent pupils should not rustle down awaken FRY
Just about almost most three london, uk american footbal video in order to be able for you to help start up at the outset of the evening next season
Just about every part the product would have to be even more
Just about most things is practical for the greater toronto area walnut Leafs
Just about zone Full
Just after upfront to be played with sunday
Just almost like the demise weren

Helena Güzellik Merkezi

Güzellik ve bakım maceranıza Helena’da başlayabilirsiniz! Empati ve güvenin konforlu sıcaklığında Helena’da tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz! Çünkü biz, 1991 yılında Ankara’nın Etlik semtinde başladığımız ve sizlerin deneyimleriyle çoğalttığımız güzellik ve bakım hizmetlerimizi, son 11 yıldır Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki ikinci şubemizde de vermeye başladık! Ayrıca, Özel Helena Polikliniği olarak 5 yıldır hizmete devam etmekteyiz. Bir aile kuruluşu olarak çıktık yola ve öyle de devam ediyoruz.

Güzelliğin en iyi iksiri bu yolda adım atmaktır. Unutmayın, güzele bakmanın sevap sayılması için önce güzel olmak gerekir!

Helena hepinize güzellikler diler…

Vakit sorunu olanlar, makyaj yapmaktan hoşlanmayanlar, makyaj yapmayı başaramayanlar, hassas, alerjik gözlere ve cilde sahip kişiler, lens, gözlük kullananlar, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, devamlı bakımlı ve iyi görünmek isteyenler...

İfademizin en temel karakteristiğini oluşturan kaşlarımız düzgün bir formda mı? Rengi, gürlüğü, şekli, kavisi yerinde mi? Kaşlarınızla ilgili her türlü arzunuz için Helena’ya başvurabilirsiniz.

Manikür bazı özel araçlar kullanılarak ellerimize yapılan bakımdır. Pedikürse aynı şekilde ellere uygulanan bakımın ayaklara uygulanmasıdır. Tırnaklar, uygulanan bakımın ana noktasıdır.

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır.

İnsan ayağının, hayatın omurgasını teşkil eden yürüme ve ayakta durabilme için yaratılan bu müstesna organın görevini başarabilmesi için aynı itina ve dikkatle bakım ve tutumunun yapılması gereklidir.

Fazla kilolardan kurtulmak için uygun diyet, egzersiz ve düzenli bir yaşam şarttır. Ancak bu şartları yerine getiren kişilerde bile kaybolmayan inatçı yağ birikimleri olabilir. Kadınlarda daha çok basen, kalça bölgesi ve uyluk iç yüzlerde, erkeklerde ise karın ve bel bölgelerinde yağlanma görülür.

RANDEVU ALIN

Tüm uygulamalarımızla ücretsiz tanışmak için hızlı form yoluyla hemen randevu alabilirsiniz.

TOP